ŽUPNI OGLASI

objavljeno u: Uncategorized | 0

 

  1. srpnja 2022.

ŽUPNI OGLASI

 

  1. NEDJELJA KROZ GODINU

 

  1. Sveci idućeg tjedna su:

Ponedjeljak: Sv. Fridrik

Utorak:         Sv. Aurelija – Zora

Srijeda:         Sv. Ilija Prorok

Četvrtak:       Sv. Lovro Brindizijski

Petak:            Sv. Marija Magdalena

Subota:          Sv. Brigita                                                                                       

Nedjelja:       17. NEDJELJA KROZ GODINU

 

  1. Sv. Mise: Sv. Misa radnim danom je svaku večer u 18,30. U nedjelju Sv. Mise su po redovitom rasporedu, jutarnja u 8,00, župna u 10,30 i večernja u 18,30.

 

  1. Župni ured: Župni ured kroz SRPANJ i KOLOVOZ radi samo poslije podne od 16,30 – 18,00 i subotom od 9,00 – 10,00. Ponedjeljkom te subotom poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi.

 

  1. Prikupljanje za radove u našoj župi: Hvala svima Vama koji odvajate i pomažete naše planirane radove. Gospodin svima vratio stostruko. Još je preostalo skupljanje za srpanj. Hvala svima vama koji sudjelujete u ovoj akciji. Posebno hvala povjerenicima koji su žrtvovali svoje vrijeme i uložili trud za dobrobit svih nas. Uvijek se sjetite da sve što radimo je za dobrobit cijele naše župe.

 

  1. Lukno: Podsjećam Vas na Vašu obvezu prema župi. Trebalo bi podmiriti „lukno”. Zahvaljujem svima Vama koji vodite brigu o materijalnim potrebama naše župe.Sv. Ivan Pavao II: U petak je 22. u mjesecu. U našoj župi je to „Dan Sv. Ivana Pavla II”. Krunica s papom je u 18,00, a zatim je Sv. Misa. Nakon Sv. Mise je klanjanje Isusu u Presvertom Oltrskom Sakramentu. Prilika za Sv. Ispovijed je svaki dan prije Sv. Mise.

 

6. Časne sestre u posjeti našoj župi: U nedjelju 24. Srpnja na Sv. Misi u 10,30 biti će nam gosti časne sestre Služavke Malog Isusa, koje imaju kuću u Brodskom Vinogorju, a s. Pavka svira u našoj župi. Nih je utemeljio           brođanin sarajevski nadbiskup Josip Stadler. One će doći i progovoriti o svome utemeljitelju i o svojoj družbi- Dođimo i pdržimo njov rad svojom molitvom.

 

  1. Časoslov: Radnim danom svaku večer uz Sv. Misu molimo časoslov, službenu molitvu Crkve. Zato si ponesite naočale da vidite moliti psalme.

 

  1. Nakane Sv. Misa ovaj tjedan:

 

Ponedjeljak      18. 7. 18,30    Na nakanu Schőnstatske obitelji

 

Utorak             19. 7. 18,30 + Josip Jukić

 

Srijeda             20. 7. 18,30 + Ivica Mandić

 

Četvrtak           21. 7. 18,30 + Halina Gudelj

 

Petak              22. 7. 18,30 + Ilija Perković

 

Subota             23. 7. 18,30 + iz obitelji Jukičić

 

Nedjelja          24. 7.   8,00   Za župljane

                                 10,30 + Marta i Pejo Ević

                                 18,30    Na nakanu