Župni oglasi

objavljeno u: Uncategorized | 0

 

 1. siječnja 2020.

ŽUPNI OGLASI

 

 1. NEDJELJA PO BOŽIĆU

 

 1. Sveci idućeg tjedna su:

Ponedjeljak:      BOGOJAVLJENJE – SVETA TRI KRLAJA

Utorak:              Sv. Rajmund

Sijeda:               Gospa Brze Pomoći

Četvrtak:            Sv. Julijan

Petak:                Sv. Agaton

Subota:              Sv. Honorat

Nedjelja:            KRŠTENJE ISUSOVO

 

 1. Raspored Svetih Misa: Sv. Misa radnim danom je svaku večer u 18,30 sati. U nedjelju Sv. Mise su po redovitom rasporedu: župna u 8,00; podnevna u 10,30, i večernja u 18,30.

 

 1. Župni ured: Župni ured radi; u ponedjeljak ne radi jer je blagdan Bogojavljenja. U utorak, srijedu, četvrtak i petak od 8,30 do 10,00 i poslije podne od 16,00 – 18,00. U subotu od 8,30 – 10,00. u subotu poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi župni ured ne radi jer je blagoslov kuća.

 

 1. Lukno: Hvala svima koji su prošli tjedan dali lukno i pomogli redovito uzdržavanje župe. Hvala svima koji su to učinili kod blagoslova kuća. Došli smo negdje do 650 obitelji, a ostalih 400 obitelji još duguju. Stoga molim sve koji nisu podmirili lukno da to učine barem do kraja veljače, da župa može normalno funkcionirati.

 

 1. Blagoslov Bogjavljenske vode: Danas je uočnica Bogojavljenja. Prije večernje Sv. Mise biti će blagoslov Bogojavljenske vode.

 

 1. Bogojavljenje: Sutra u ponedjeljak je svetkovina Bogojavljenja – Sv. Tri Kralja. Sv. Mise su kao nedjeljom u 8,00, u 10,30 i večernja u 18,30.

 

 1. Gospa Brze Pomoći: U srijedu je blagdan Gospe Brze Pomoći. Hodočasnički dan je u Maloj crkvi, a ujedno je i crkveni god. Sv. Mise su; u 6,30; u 8,30; u 10,30 koju predvodi kardinal Vinko Puljić; u 12,30 i poslije podne u 17,00 i 18,30.

 

 1. Blagoslov kuća: Redoviti blagoslov kuća je završen. Zahvaljujem svima koji ste primili svećenika i zajedno s njime molili za blagoslov svoje obitelji. Zahvaljujem za dar koji ste dali kod blagoslova. Zahvaljujem i svećenicima subotičke biskupije na čelu sa njihovim generalnim vikarom mons. Slavkom Večerin koji su mi pomogli kod blagoslova. Ako netko nije bio kod kuće ili smo ga možda preskočili može se javiti u župni ured i ja ću doći kada vam bude odgovaralo. Javite se i nemojte dozvoliti da vam obitelj ostane neblagoslovljena. Naknadni blagoslov u planu je u subotu 11. 1. od 10,00 sati. Kada završim sa svim blagoslovom objavit ću sve podatke koje smo prikupili, kao i cijelu statistiku i podatke o župi.

 

 1. Nakane Sv. Misa:

 

 1. 1.  ponedjeljak           8,00 + Josip i Manda Galović

                                       10,30 + Luka Ivanković

                                       18,30 + iz obitelji Oreč, Zirdum i Puljić

 

 1. 1. utorak                 18,30 + Adam Mehandžija

 

 1. 1.  srijeda                 18,30 + Josip, Mara i Josip Svrakačić

 

 1. 1. četvrtak               18,30 + Eva i Stipo Jurišić

 

 1. 1. petak                   18,30 + Janja Dujmić i Ana Ključević

 

 1. 1. subota                 18,30 + Stipo i Anđa Kovačević

 

 1. 1. nedjelja                 8,00   Za župljane

                                      10,30 + Luka i Mara Garić

                                      18,30 + Ivan i Kata Midenjak