Župni oglasi

objavljeno u: Uncategorized | 0

 

 1. srpnja 2019.

ŽUPNI OGLASI

 

 1. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 1. Sveci idućeg tjedna su:

Ponedjeljak:      Sv. Bonaventura

Utorak:              Gospa Karmelska

Sijeda:               Sv. Aleksije – Branko

Četvrtak:            Sv. Fridrik

Petak:                Sv. Aurelija – Zlata

Subota:              Sv. Ilija Prorok

Nedjelja:            16. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 1. Raspored Svetih Misa: Idući tjedan Sv. Misa je svaki radni dan na večer u 18,30. U nedjelju Sv. Mise su po redovitom rasporedu: župna u 8,00; podnevna u 10,30, i večernje u 18,30.

 

 1. Župni ured: Župni ured idući tjedan radi: ponedjeljak 17,00 – 18,00; utorak, četvrtak i petak prije podne od 8,30 do 10,00 i poslije podne od 16,00 do 18,00. U subotu od 8,30 do 10,00. Subotom poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi.

 

 1. Lukno: Hvala svima koji su prošli tjedan dali lukno i pomogli redovito uzdržavanje župe. Molim roditelje krizmanika i prvopričesnika koji to do sada nisu učinili da podmire svoje obaveze prema župi.

 

 1. Sv. Ilija Prorok: U subotu je Sv. Ilija Proprok, zaštitnik Đakovačko-osječke nadbiskupije. Sv. Misa je na večer u 1830.

 

 1. Planirani radovi na crkvi i podizanje ograde: Ovog ljeta i jeseni planiram neke radove na crkvi i podizanje ograde oko cijelog crkvenog prostora. Kada dobijem od Nadbiskupskog ordinarijata odgovor o svemu ću vas detaljno izvijestiti. Sredstva za radove prikupit ćemo na tri načina. Jedan dio dat će nadbiskupija, drugi dio nadam se donaciji od grada i županije, a treći dio trebamo prikupiti sami župljani. Stoga Vas molim kad god možete odvojiti nešto za ove radove donesite u župni ured. U naprijed svima koji budete sudjelovali od srca hvala.

 

 1. Nakane Sv. Misa:

 

 1.  7.  ponedjeljak       18,30 + iz obitelji Radić i Vulić

 

 1. 7.  utorak               18,30 + Stjepan Ećimović

 

 1. 7.  srijeda               18,30 + Ivan Bašić

 

 1.  7.  četvrtak            18,30   Na nakanu Schőnsanske obitelji

 

 1. 7.  petak                18,30 + Anto Kaurinović

 

 1.  7.  subota              18,30 + Ilija i Ruža Jerković i obitelj

 

 1.    7.  nedjelja             8,00     Za sve župljane

                                      10,30 + Anica i Stipo Vukoje i obitelj

                                      18,30 + Stipo, Marta i Manda Ključević i obitelj