Župni oglasi

objavljeno u: Uncategorized | 0
 1. veljače 2017.

ŽUPNI OGLASI

 1. NEDJELJA KROZ GODINU
 1. Sveci idućeg tjedna su:

Ponedjeljak: Sv. Kristina

Utorak:        Sv. Valentin

Srijeda:        Sv. Klaudije Colombier

Četvrtak:      Sv. Julijana

Petak:          Sv. Viktorin

Subota:        Sv. Šimun biskup

Nedjelja:      7. Nedjelja kroz godinu

 1. Raspored Svetih Misa: Radnim danom Sv. Misa je navečer u 18,30, osim u ponedjeljak kada je u jutro u 7,30. U nedjelju Sv. Mise su redovito: župna u 8,00; podnevna u 10,30 i večernja u 18,30.
 1. Župni ured: Župni ured radi redovito jedino ovaj tjedan iznimno ne radi u ponedjeljak; utorak, srijeda, četvrtak i petak od 8,30 do 10,30 i poslije podne od 16,00 do 18,00; subota od 8,30 do 10,00. Subotom poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi
 1. Lukno: Hvala svima koji su ovaj tjedan dali lukno i pomogli redovito uzdržavanje župe. Molim i ostale da podmire svoje obveze prema župi, barem do Uskrsa.
 1. Susret hrvatske katoličke mladeži: Kako ste već obaviješteni, ove godine u Vukovaru 29. i 30. travnja održat će se Susret hrvatske katoličke mladeži. Prvi dio 29. održat će se po župama Nadbiskupije a u nedjelju 30. travnja glavni skup je u Vukovaru. Očekuje se barem 30 tisuća mladih. Nadbiskup je odredio da svaka župa mora ugostiti barem jedan autobus mladih. Tiskane su prijavnice na koje se vjernici javljaju. Stog Vas molim da se prijavite kako bismo i mi ugostili barem 50 mladih. Vi koji se uzeli prijavnice popunite i što prije vratite ovamo u župu. Najusrdnije vas molim da se odazovete i ugostimo ove mlade. I naši mladi kad su išli na ovakve susrete bili su smješteni po obiteljima. Nemojte biti tvrda srca nego otvorite svoje domove i ugostite ove mlade.
 1. Župna kateheza: Idući tjedan počinje drugo polugodište župne kateheze – vjeronauka. Idući tjedan na redu su 2. raz. ponedjeljak u 16,00; 3. raz. srijeda u 10,00; 4. raz. utorak u 16,00; 6. raz. srijeda u 15,00; 8. raz. ponedjeljak u 15,00. Prva godina priprave za krizmu ima susret u subotu u 15,00 obje grupe. Druga godina ima susret u nedjelju nakon večernje Sv. Mise. Roditelji, molim vas šaljite djecu redovito na vjeronauk, posebno prvopričesnike i krizmanike. Jer župna kateheza je različita od školskog vjeronauka. Župna kateheza je odgoj za vjeru, odgoj za župni život, a posebno je to i priprava za primanje Sv. Sakramenata. Zato treba redovito dolaziti na župnu katehezu.
 1. Nakane Sv. Misa:
 1. 2. ponedjeljak            7,30 + Marko, Mato i Ruža Garić
 1. 2. utorak                  18,30 + Ana i Antun Kovačević
 1. 2. srijeda                  18,30 + iz obitelji Jelić
 1. 2. četvrtak                18,30    Za duše u Čistilištu
 1. 2. petak                    18,30 + Blaž Dolovčak
 1. 2. subota                  18,30    Schőnstatska molitvena zajednica
 1. 2. nedjelja                 8,00  Za župljane

                                          10,30 + Anto Ključević i obitelj

                                          18,30 + Anto, Petar i Marija Štuc