Župni oglasi

objavljeno u: Uncategorized | 0

 

 1. srpnja 2019.

ŽUPNI OGLASI

 

 1. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 1. Sveci idućeg tjedna su:

Ponedjeljak:      Sv. Marija Magdalena

Utorak:              Sv. Brigita Švedska

Sijeda:               Sv. Kristina

Četvrtak:            Sv. Jakov stariji, apostol

Petak:                Sv. Jakom i Ana, roditelji Bl. Dj. Marije

Subota:              Sv. Klement Ohridski

Nedjelja:            17. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 1. Raspored Svetih Misa: Idući tjedan Sv. Misa je svaki radni dan na večer u 18,30, osim u subotu kada je u jutro u 7,30. U nedjelju Sv. Mise su po redovitom rasporedu: župna u 8,00; podnevna u 10,30, i večernje u 18,30.

 

 1. Župni ured: Župni ured idući tjedan radi: svaki dan samo poslije podne od 17,00 – 18,00; U subotu od 8,30 do 10,00. Subotom poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi.

 

 1. Lukno: Hvala svima koji su prošli tjedan dali lukno i pomogli redovito uzdržavanje župe. Molim roditelje krizmanika i prvopričesnika koji to do sada nisu učinili da podmire svoje obaveze prema župi.

 

 1. Dan Sv. Ivana Pavla II: Sutra u ponedjeljak je 22. u mjesecu, u našoj župi je „Dan Sv. Ivana Pavla II“. Sv. Misa je na večer u 18,30 i nakon Sv. Mise Klanjanje.

 

 1. Planirani radovi na crkvi i podizanje ograde: Ovog ljeta i jeseni planiram neke radove na crkvi i podizanje ograde oko cijelog crkvenog prostora. Kada dobijem od Nadbiskupskog ordinarijata odgovor o svemu ću vas detaljno izvijestiti. Sredstva za radove prikupit ćemo na tri načina. Jedan dio dat će nadbiskupija, drugi dio nadam se donaciji od grada i županije, a treći dio trebamo prikupiti sami župljani. Stoga Vas molim kad god možete odvojiti nešto za ove radove donesite u župni ured. U naprijed svima koji budete sudjelovali od srca hvala.

 

 1. Nakane Sv. Misa:

 

 1.  7.  ponedjeljak       18,30 + Terezija Sekulić

 

 1. 7.  utorak               18,30 + Marijan, Miro i Dejan Mijatović

 

 1. 7.  srijeda               18,30 + Marta i Pejo Ević

 

 1.  7.  četvrtak            18,30 + Mara Brešić i obitelj

 

 1. 7.  petak                 18,30 + Ana Vinković

 

 1.  7.  subota                 7,30 + Ivan i Ana Zeba

 

 1.    7.  nedjelja               8,00     Za sve župljane

                                        10,30 + Elizabeta Krijan

                                        18,30 + Mika i Ruža Jozak i obitelj