Župni oglasi

objavljeno u: Uncategorized | 0
 1. siječnja 2017.

ŽUPNI OGLASI

 1. NEDJELJA KROZ GODINU – Sv. Vinko
 1. Sveci idućeg tjedna su:

 

          Ponedjeljak:   Sv. Emerencijana – Ema

          Utorak:            Sv. Franjo Saleški

          Srijeda:            Obraćenje Sv. Pavla

          Četvrtak:          Sv. Timotej i Tit

          Petak:               Sv. Angela Merici

          Subota:            Sv. Toma Akvinski

          Nedjelja:         4. Nedjelja kroz godinu

 1. Raspored Svetih Misa: Radnim danom Sv. Misa je svaki dan navečer u 18,30. U nedjelju Sv. Mise su redovito: župna u 8,00; podnevna u 10,30 i večernja u 18,30.
 1. Župni ured: Župni ured radi redovito: ponedjeljak od 17,00 – 18,00; utorak, srijeda, četvrtak i petak od 8,30 do 10,30 i poslije podne od 16,00 do 18,00; subota od 8,30 do 10,00. Subotom poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi
 1. Lukno: Hvala svima koji su ovaj tjedan dali lukno i pomogli redovito uzdržavanje župe. Molim i ostale da podmire svoje obveze prema župi, barem do Uskrsa.
 1. Čišćenje crkve: Hvala 4. grupi, na redu je 5. grupa.
 1. Susret hrvatske katoličke mladeži: Kako ste već obaviješteni, ove godine u Vukovaru 29. i 30. travnja održat će se Susret hrvatske katoličke mladeži. Prvi dio 29. održat će se po župama Nadbiskupije a u nedjelju 30. travnja glavni skup je u Vukovaru. Očekuje se barem 30 tisuća mladih. Nadbiskup je odredio da svaka župa mora ugostiti barem jedan autobus mladih. Tiskane su prijavnice na koje se vjernici javljaju. Stog Vas molim da se prijavite kako bismo i mi ugostili barem 50 mladih. Uzmite prijavnice popunite ih i do 5. veljače vratite ovamo u župu. Najusrdnije vas molim da se odazovete i ugostimo ove mlade. I naši mladi kad su išli na ovakve susrete bili su smješteni po obiteljima. Nemojte biti tvrda srca nego otvorite svoje domove i ugostite ove mlade.
 1. Nakane Sv. Misa:
 1. 1. ponedjeljak           18,30 + Luka Knezović
 1. 1. utorak                  18,30 + Ana i Ilija Anušić
 1. 1. srijeda                  18,30 + Anka Galović i Marica Bona
 1. 1. četvrtak                18,30 + Adam, Kata i Jozo Krijan i Nikola Barišić
 1. 1. petak                    18,30 + iz obitelji Ravlić
 1. 1. subota                  18,30 + Pavao Vidović
 1. 1. nedjelja                  8,00  Za župljane

                                             10,30 + Pavo Gudelj i obitelj

                                             18,30 + Manda, Anđa i Andrija Blažević i obitelj

Danas je 22. u mjesecu „Dan Sv. Ivana Pavla II“. Preporučimo se u njegov zagovor. Molim sve Vas koji ste se prijavili u zajednicu Sv. Ivana Pavla II, za vrijeme vlč. Filipovića, da dođete na sastanak sutra – ponedjeljak nakon večernje Sv. Mise u 19,00.