Župni oglasi

objavljeno u: Uncategorized | 0
 1. siječnja 2017.

ŽUPNI OGLASI

KRŠTENJE ISUSOVO

 1. Sveci idućeg tjedna su:

Ponedjeljak: Sv. Julijan

Utorak:        Sv. Agaton

Srijeda:         Sv. Honorat

Četvrtak:      Sv. Ernest

Petak:           Sv. Hilarije

Subota:        Sv. Feliks – Srećko

Nedjelja:      2. Nedjelja kroz godinu – Sv. Anastazija   

 

 1. Raspored Svetih Misa: Radnim danom Sv. Misa je svaki dan navečer u 18,30. U nedjelju Sv. Mise su redovito: župna u 8,00; podnevna u 10,30 i večernja u 18,30.
 1. Župni ured: Župni ured radi redovito: ponedjeljak od 17,00 – 18,00; utorak, srijeda, četvrtak i petak od 8,30 do 10,30 i poslije podne od 16,00 do 18,00; subota od 8,30 do 10,00. Subotom poslije podne, nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi
 1. Lukno: Hvala svima koji su ovaj tjedan dali lukno i pomogli redovito uzdržavanje župe. Do sad je to učinilo 638 obitelji. Molim i ostale da podmire svoje obveze prema župi, barem do vizitacije, koja je 7. veljače.
 1. Čišćenje crkve: Hvala 2. grupi, na redu je 3. grupa. Kako su se grupe prorijedile i smanjio se broj grupa, vas sam pitao za mišljenje i mnogi su mi odgovorili da nađem nekoga tko bi čistio crkvu i dvorane za pristojnu nagradu. Ako ima netko tko bi bio spreman obavljati ovaj posao neka se prijavi u župni ured, pa ću sazvati sjednicu Župnog ekonomskog vijeća gdje ćemo onda odlučiti o svemu.
 1. Blagoslov kuća: Redoviti blagoslov kuća je završen. Hvala vam na lijepom prijemu. Hvala za svaki i najmanji dar kojim ste omogućili normalno funkcioniranje župe. Ako smo nekoga slučajno preskočili ili netko nije bio kod kuće, neka se javi u župi ured i doći ću naknadno.
 1. Malonogometni turnir: Danas u 18,00 završava „malonogometni turnir Sv. Dominik Savio“. Uključite se prema svojim mogućnostima. Turnir je humanitarni kao i svi do sada. Svakim svojim sudjelovanjem pomažete humanitarne akcije koje su organizatori predvidjeli.
 1. Gospa Brze Pomoći: Danas je blagdan Gospe Brze pomoći, crkveni god u Maloj crkvi. Sv. Mise su u, 6,30; 8,30; 10,30, 12,15; 16,00; 17,00 i 18,30. Sv. Misu u 10,30 predvodi nadbiskup Đuro Hranić.
 1. Osnivanje SKAC-a: U svim našim sveučilišnim gradovima, Zagrebu, Dubrovniku, Splitu i Osijeku djeluje Studentski katolički centar. Studentski kapelan u našem gradu sa grupom studenata krenuo je u osnivanje Studentskog katoličkog centra u Slav. Brodu. Poziva sve studente da se okupe u srijedu u 19,30 u pastoralnom centru župe Gospe Brze pomoći radi dogovora i slavljenja Sv. Mise. Studenti odazovite se i otiđite u srijedu u 19,30 u Malu crkvu.
 1. Nakane Sv. Misa:
 1. 1.  ponedjeljak          18,30 + Ivan, Jozo i Terezija Kljajić i obitelj
 1. 1. utorak                    18,30 + iz obitelji Šimunović
 1. 1. srijeda                    18,30 + Stjepan i Manda Štimac
 1. 1. četvrtak                 18,30 + iz obitelji Begić
 1. 1. petak                     18,30 + Ivo Lovreković i Janja Brešić
 1. 1. subota                   18,30 + Zdravko Sarilar
 1. 1. nedjelja                   8,00  Za župljane

                                              10,30 + Pejo, Ana i Ivan Marinić

                                              18,30 + Branko Lipovac